anty-COVID

aXonnite® Protect to program zabezpieczający drogi i źródła zakażeń przed rozwojem patogenów. Dwa proste kroki umożliwiają zwiększenie bezpieczeństwa nas samych oraz naszego otoczenia.

Ochrona 360°

Dezynfekcja powierzchni

Dezynfekcja powierzchni

Dezynfekcja osób

Dezynfekcja osób

Dezynfekcja przestrzeni za pomocą rozpylacza mgły

Dezynfekcja przestrzeni za pomocą rozpylacza mgły

KROK 1: Ochrona osobista

Zabezpieczenie dróg zakażeń

Nos, gardło oraz dłonie to główne drogi zakażeń wirusami, bakteriami oraz grzybami. Tymi drogami dostają się dalej, w głąb organizmu wraz z wdychanym powietrzem czy po dotknięciu zainfekowanych powierzchni.

nanobiotic axonnite
nanobiotic axonnite

Program aXonnite® Protect, oparty na preparatach bazujących na zawartości aXonnite® Silver, umożliwia profilaktyczne zabezpieczenie błon śluzowych górnych dróg oddechowych. Specjalistyczne produkty w postaci wyrobów medycznych blokują namnażanie się patogenów w jamie nosowej i gardle. Zastosuj np. Nanobiotic® NOS I ZATOKI czy Nanobiotic® GARDŁO.

Dezynfekcję i zabezpieczenie dłoni po każdorazowym ryzyku zetknięcia się z patogenami na dotykanych powierzchniach zapewnia aXonnite® Silver Preparat Dezynfekcyjny, który jednocześnie może służyć do zabezpieczania maseczek. Chroni on przed kumulowaniem się wirusów i bakterii, ale głównie przed rozwojem grzybów (wdychanych z maseczki do płuc), powstających na zawilgotniałej masce.

Preparat dezynfekcyjny

KROK 2: Ograniczenie przenoszenia zakażeń

nanobiotic axonnite

Zabezpieczenie źródeł zakażeń
Źródłem zakażeń w otaczającym na świecie są głównie wszelkiego rodzaju powierzchnie. Szczególnie niebezpieczne są te wielodotykowe, jak klamki, poręcze, krany, kurki, włączniki. Innym powszechnym środowiskiem bytowania patogenów jest oczywiście powietrze.

W związku z powyższym skuteczne zabezpieczenie przenoszenia infekcji oraz utrzymania bezpieczeństwa bakteriologicznego zapewnia jedynie systematyczna dezynfekcja i zabezpieczanie wszelkich powierzchni dotykowych preparatami bakterio-, wiruso- i grzybobójczymi. Dla dodatkowego podniesienia bezpieczeństwa w zamkniętych przestrzeniach, czyli domach, przestrzeniach biurowych i produkcyjnych, niezbędna jest dezynfekcja i oczyszczanie powietrza, np. przez zamgławiania czy stosowanie bramek dezynfekujących.

Produkty dla ochrony antymikrobowej

aXonnite® Silver

aXonnite® Silver

preperat dezynfekcyjny

*srebro aXonnite® posiada Certyfikat dla wyrobów medycznych ISO 13 485 wydanym przez TÜV Rheinland GmbH

aXo A70

aXo A70

żel do dezynfekcji rąk
Produkt aXo H4

Produkt aXo H4

żel do dezynfekcji rąk